ARMONA VE OMİKRON DOKUZ EYLÜL’DEYDİ

ARMONA VE OMİKRON DOKUZ EYLÜL’DEYDİ

Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Geleneksel 20. Kış Kariyer Günleri 30 Kasım 2015 Pazartesi günü ARMONA şirketi ile başladı. Şirketin Crew Koordinatörü Mehmet Emre YALÇIN şirketin geçmişi hakkında kısa bilgiler verdikten sonra şirketin stajyer rotasyonundan, beklentilerinden ve stajyerlerin şirketler için ne kadar değerli old..

Ruslardan Flaş Boğaz İddiası:

Ruslardan Flaş Boğaz İddiası:

Rusya'nın devlet haber sitesi Sputnik News' de yer verilen flaş iddiaya göre düzinelerce Rus gemisi geçiş için İstanbul Boğazı'nın Karadeniz tarafında saatlerce bekliyor.  Site, Rus Deniz Kuvvetleri Emekli Komutanı Viktor Kravchenko'nun sözlerine de yer verdi. Kravchenko, Ria Novosti ajansına söylediği değinilen de..

Dış ticaret açığı ekim ayında yüzde 42.5 azaldı

Dış ticaret açığı ekim ayında yüzde 42.5 azaldı

Ekim ayında dış ticaret açığı yüzde 42,5 azalarak 6 milyar 293 milyon dolardan 3 milyar 621 milyon dolara geriledi. Türk lirasındaki kayıplara rağmen, petrol fiyatlarındaki gerilemeye bağlı olarak ithalatta yaşanan azalmanın desteğiyle dış ticaret açığı Ekim ayında yüzde 42.5 daraldı. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) ile Gümrük ve Tica..

Vapurdan sarkarken denize düştü

Vapurdan sarkarken denize düştü

Beşiktaş’tan Üsküdar’a giden şehir hatları vapurunun üst katından aşağı doğru sarkan talihsiz vatandaş dengesini kaybedip denize düştü. Buz gibi havada Boğaz’ın serin sularına kapılan adamı denizin ortasından diğer yolcular kurtardı. Tirajikomik olay, dün (pazartesi) saat 14.00 sıralarında, İstanbul Boğazı’nda y..

Hopa'da Yaşanan Afetin Raporu Yayınlandı

Hopa'da Yaşanan Afetin Raporu Yayınlandı

ÇEVRE MÜHENDİSLERİ HOPA’DA YAŞANAN AFETİN RAPORUNU YAYINLADI ÇMO’ dan Hopa raporu: Sel felaketi göz göre göre geldi ÇMO İstanbul Şubesi, 8 kişinin yaşamını yitirdiği Hopa sel felaketi ile ilgili inceleme raporunu açıkladı, felaketin “doğal afet” ya da “fıtrat” ile açıklanamayacağını belirtti.  ..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!