Yolcu Motoru Nebioğlu-1 Beşiktaş'ta Yandı!

Yolcu Motoru Nebioğlu-1 Beşiktaş'ta Yandı!

Beşiktaş-Üsküdar arası çalışan ve hareket saatinin gelmesi için iskelede demirli bekleyen Dentur'a bağlı Nebioğlu-1 isimli teknenin kaptan köşkünde yangın çıktı Yangına ilk olarak tekne mürettebatı yangın tüpü sıkarak müdahalede bulundu. Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri soğutma çalışması yaptı..

70 Rus Savaş Gemisi Dünyaya Dağıldı

70 Rus Savaş Gemisi Dünyaya Dağıldı

Rusya Deniz Kuvvetleri’nin Kuzey, Pasifik, Karadeniz, Baltık ve Hazar Filoları bugün yeni akademik yılına başladı. Donanma sözcüsü Başkomutan İgor Digalo “Dünyanın farklı okyanuslarının farklı bölgelerine 70 civarında savaş gemisi konuşlandırıldı” dedi. Digalo ayrıca 2016 yılında donanmaya farklı tip 10 adet uçak ve 2..

Dalgıca çarpan kaptan kendini astı

Dalgıca çarpan kaptan kendini astı

Antalya’nın Alanya ilçesinde zıpkınla balık avladığı sırada tekneyle bir amatör balıkçıya çarpan ve ölümüne neden olan tekne kaptanı intihar etti.   Edinilen bilgiye göre, 18 Kasım’da Damlataş plajı açıklarında meydana gelen olayda, 34 yaşındaki amatör balıkçı Serdar Baş balık avı için zıpkınla dalış yaptı. Bu sırad..

"HHL Mississsippi" Lüks Yatları Marmaris'ten Aldı

Marmaris ilçesinde bazı yatlar, kış mevsiminin gelmesiyle birlikte kargo gemileriyle bağlı oldukları yurt dışındaki limanlara gönderiliyor. Marmaris'ten üç lüks motor yatı almak için gelen Liberya bandıralı "HHL Mississippi" isimli kargo gemisi, sabah saatlerinde Marmaris Limanı'nın büyük rıhtımına yanaştırıldı. Yat taş..

Hamsi fiyatlarındaki artış

Hamsi fiyatlarındaki artış

DÜZCE (AA) - Akçakoca Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Mustafa Karakaş, hava şartlarının kötü seyretmesinden dolayı hamsi fiyatlarının arttığını belirterek, "Az olması nedeniyle fiyatlarda da yükselme olacaktır. 7 ila 10 lira arasında bir değişme olur" dedi. Karakaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hamsi sezonunun sonuna gel..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!